Lidl nabízí solární nabíječku, fitness náramek i nabíječku do auta

lidl nabízí solární nabíječku

Lidl čas od času nabídne na svém e-shopu zajímavé produkty a jelikož na něj koukáme skoro denně, snažíme se pro vás vybrat ty produkty, které by se vám mohli hodit. Tento týden nás zaujal fakt, že Lidl nabízí solární nabíječku, fitness náramek, nabíječku do auta či praktické pouzdro na telefon.

CRIVIT Pouzdro na smartphone na ruku / Běžecký opasek

Praktické pouzdro na telefon na ruku poslouží také jako běžecký opasek a využijete ho jak již název napovídá hlavně při běhání či jiných sportech. Je využitelný pro většinu telefonů. Výrobce udává telefony jako Galaxy S10 či iPhone8 Plus, což rozhodně nejsou kompaktní mobily. Oceníte navíc dvě různé přihrádky, jednu na telefon a druhou třeba na klíče. Břišní popruh je nastavitelný a velikost je univerzální.

Cena: 149 Kč

SILVERCREST Fitness náramek SAS 88

Fitness náramek SAS 88 od firmy SILVERCREST nabízí barevný displej a funkce jako měření srdečního tepu, počtu kroků, kilometrů, spálených kalorií či měření spánku. Nechybí ani základní zobrazení notifikací a hovorů. Přímo na náramku jste si schopni zobrazit datum, čas a třeba nastavit budík s vibracemi. Vydrží až 5 dní při běžném používání a disponuje certifikací IP67. Na internetu jsou recenze uživatelů spíše rozporuplné a za stejnou cenu si už dnes koupíte Mi Band 5, což bude lepší volba. Pokud ale z nějakého důvodu ke Xiaomi netáhnete, i toto může být volba.

Cena: 599 Kč

SILVERCREST Nabíječka do auta SLM 2 A2

SILVERCREST Nabíječka do auta SLM 2 A2 podporuje funkci Smart Fast Charge pro optimalizaci doby nabíjení. Slouží pro nabíjení telefonů, ale třeba i hodinek či navigačních zařízení. Samotné nabíjení pak probíhá přes zapalování 12/24 V a k dispozici máte hned dvě USB přípojky včetně 1x micro USB na USB-C a 1x micro USB na mini USB redukcí. Nechybí ani integrovaná ochrana proti přepětí.

Cena: 99 Kč

SILVERCREST Skládací solární nabíječka

SILVERCREST Skládací solární nabíječka podporuje nabíjení telefonů, tabletů, hodinek nebo třeba e-čteček. Nabízí dva USB výstupy a 3 monokrystalické solární články. Při jasné obloze během léta dokáže být výstup s proudem až 2 A. Vše však závisí na intenzitě slunečního záření. Je snadno složitelná pro snadnou přepravu a nechybí ani integrovaná taška na uložení. V balení dostanete USB-A/microUSB kabel a karabinku. Každý z panelů má 15 W a účinnost je cca 22 %.

Cena: 1199 Kč

Jaký produkt vás zaujal z dnešního výběru?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)