TOPlist

Lidl prodává malou chytrou Wi-Fi myčku na nádobí. Co umí?

midea myčka na nádobí wi-fi lidl

Čas od času se v LIDLu objeví nějaká zajímavá technologická vychytávka, o které vás informujeme. Naposledy to byl chytrý senzor pohybu, nebo chytrá zásuvka s měřením spotřeby. Nyní se na e-shopu LIDL objevila také kompaktní myčka na nádobí na nádobí s Wi-Fi. Co všechno umí?

Midea Myčka na nádobí ST 5.31 WI-FI je přenosná myčka na nádobí. Díky nádrži o objemu 6 litrů ji můžete používat kdekoliv, nebo ji připojit k vodě pomocí dodané hadice. Nechybí ji ani přídavný ventilátor, díky čemuž nádobí schne rychleji a na rozdíl od ostatních malých myček se do ní vejdou i talíře o průměru 27 centimetrů. Je tedy ideální pro menší byty, na chatu, loď, ubytovnu, či do karavanu.

Small & Smart: Sauberes Geschirr mit Midea Tischgeschirrspüler „ST 5 31 wi“ mit WIFI-Funktion

Small & Smart: Sauberes Geschirr mit  Midea Tischgeschirrspüler "ST 5 31 wi" mit WIFI-Funktion

SmartHome (MSmartHome)
SmartHome (MSmartHome)

Myčku navíc můžete připojit k vaší Wi-Fi síti a na dálku tak pomocí aplikace MSmartHome dostávat notifikace o stavu mytí, ale také chybách. Můžete si rovněž stahovat nové mycí programy a nebo si je přizpůsobit vašim potřebám. Všechny potřebné informace vám ukazuje LED displej a na výběr dostanete ve výchozím režimu z šesti programů – krátký, intenzivní, sklenice, eco, hygienický a hodinový.

Cena: 8 999 Kč

Hodila by se vám kompaktní myčka na nádobí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)