TOPlist

Lidl prodává praktickou multinabíječku, kterou chcete mít na stole

tronic lidl nabíječka

Pokud máte rádi pořádek na stole a pořádný cable management, možná vás zaujme TRONIC USB multi power nabíječka, kterou Lidl nabízí ve svém e-shopu. Jde o ideální řešení v případě, že neradi přepojujete kabely z jedné místnosti do druhé a chcete mít veškeré porty možná co nejvíce po ruce.

Lidl prodává multinabíječku TRONIC

TRONIC USB multi power nabíječka je praktická cihlička, kterou můžete umístit kamkoliv. V ideálním scénáři třeba na pracovní stůl, kde vám nebude překážet. Nabízí hned čtyři různé porty, přičemž jeden z nich je USB-C s podporou PD, které nabízí výkon až 45 W, což vám bude bohatě stačit na dobití kteréhokoliv telefonu za relativně normální dobu. Samozřejmě ale záleží na to, jaký typ nabíjení váš mobil má.

Počítat můžeme také s trojící USB-A s maximálním výkonem 20 W, který můžete využít pro dobíjení příslušenství jako jsou hodinky, fitness náramky, sluchátka nebo třeba chytrý prsten. Samozřejmostí je ochrana proti nadproudu a zkratu. Délka síťového kabelu činí pouze 1,2 metru, což je trochu škoda, ale ve většině situací vám bude asi stačit.

Cena: 799 Kč

Máte doma podobnou vychytávku?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)