TOPlist

Moc dlouho neváhejte! LIDL pořádně zlevnil městské elektrokolo

LIDL elektrokolo sleva
  • Lidl má v pořádné slevě další elektrické kolo
  • Je určené k jízdě po městě a má 250W motor
  • Dá se snadno složit a momentálně stojí jen 19 999 Kč

V internetovém obchodě Lidlu můžete kromě bezdrátových sluchátek nebo řady produktů chytré domácnosti sehnat i věci, které byste v něm hned tak nečekali. Nedávno měl prodejce ve slevě horské elektrokolo a nyní můžete za krásnou cenu pořídit skládací elektrické kolo do města. Z původních 29 999 Kč cena spadla na pouhých 19 999 Kč. Moc dlouho ale neváhejte, zásoby jsou omezené.

Elektrokolo SachsenRad F12 bylo sestavené v Evropě a pro své konstrukční a související vizuální provedení obdrželo ocenění poroty iF Design Award. Jeho rám je vyroben z lehkého magnezitového odlitku, díky čemuž váží pouze 19 kilogramů. Na zadním kole naleznete odpruženou vidlici, která spolu s polstrovaným sedlem zajistí pohodlí i při jízdě na ne zrovna uhlazeném terénu (příkladem mohou být žulové kostky v městských centrech).

Kolo pohání motor s 250W výkonem poskytujícím 3 úrovně asistence které vaše šlapání podpoří až do rychlosti 25 km/h. Přepínat mezi nimi je možné pomocí LCD displeje, kromě něhož je součástí výbavy také přední i zadní LED osvětlení. Dále je povinností zmínit 188Wh baterii, díky níž kolo dovede ujet až 50 kilometrů. Brzdy naštěstí nejsou ráfkové, ale kotoučové.

lidl elektrokolo sleva 1 e1715018160135

SachsenRad F12, disponující 16palcovými koly, lze snadno složit stiskem skládacího zámku. Nechtěnému rozložení během přepravy zabraňuje magnetický držák. Po koupi vám kolo přijde již smontované.

Cena: 19 999 Kč

Koupili byste si elektrokolo z Lidlu?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)