Další šikovná věcička z LIDLu: Levné dekorativní LED světlo se Zigbee

LIDL LIVARNOLUX Dekorativní LED smart světlo

Jak už jste nejspíš zaznamenali, řetězec LIDL se v poslední době hodně snaží dostat do regálů i do svého e-shopu prvky chytré domácí elektroniky. A nutno říci, že se mu daří nabízet stále zajímavější věci. V poslední vlně představil LIDL pod značkou LIVARNOLUX několik dalších a patří mezi ně například i toto Smart Home Dekorativní LED světlo. Jako spousta ostatních produktů ze stejné série disponuje konektivitou přes Zigbee. Je tedy možné ho ovládat pomocí mobilní aplikace a případně propojovat s dalšími smart home z nabídky tohoto řetězce.

Neoslňující LED světlo má pevně definovaný náklon, ale barvy nebo jas jsou čistě v rukou uživatele. Kromě zapojení do zásuvky lze využít také akumulátorového napájení. Životnost je 30 000 hodin, rozměry jsou cca 18 x 15 x 8 cm a teplota bílé má rozptyl cca 2 000 – 6 500 kelvinů. LIVARNOLUX Smart Home Dekorativní LED světlo je prodejnách i v e-shopu řetězce LIDL k dostání za příjemných 899 korun.

Jaká barva osvětlení by se hodila do vašeho obýváku?

Zdroj: LIDL

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)