LIDL má v luxusní slevě základní Zigbee sadu s bránou a žárovkami

LIDL LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home Starter Kit Gateway sada sleva akce

Chtěli byste doma začít používat nějaké prvky chytré domácnosti a hledáte k tomuto účelu základní a levné vybavení? Pokud se chcete vydat cestou připojení a ovládání přes protokol Zigbee a současně byste experimenty rádi započali třeba s chytrými žárovkami, máme pro vás skvělý tip. V LIDLu je aktuálně za skvělou cenu sada LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home Starter Kit Gateway, jejíž součástí je centrální Zigbee jednotka alias a brána, tři RGB LED žárovky a rovněž dálkové ovládání.

Co je Zigbee 3.0?

Tato bezdrátová technologie se v mnoha ohledech podobá třeba technologii Bluetooth, nicméně běžně potřebuje hlavní ovládací bránu. Je skrze ni možné pomocí telefonu ovládat svou domácnost od zapnutí zásuvky přes upravení barvy světla až po ovládání žaluzií. Zigbee 3.0 funguje až do vzdálenosti 75 metrů a díky své kompatibilitě může propojit více zařízení, dokonce i od různých výrobců.

Zmíněná sada, která si nejen skrze aplikaci LIDL home rozumí mimo jiné i s Google Asistentem, běžně stojí 1 699 Kč. Díky slevě ve výši 41 % je aktuálně k dostání za krásných 999 Kč. Tedy pokud si pospíšíte. V rámci pravidelné akce „Hity týdne“ je tento set zlevněný až do neděle, ale záleží také na skladových zásobách, které se nepochybně budou rychle tenčit.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké už máte zkušenost se smart home?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)