TOPlist

Neváhejte! Chytrá RGB lampa je teď v LIDLu za hubičku a vypadá skvěle

lidl lampa sleva
  • Lidl zlevnil oblíbenou stolní LED lampu, stojí jen pár stovek
  • Podporuje Zigbee 3.0, k plnotučnému fungování bude zapotřebí brána
  • Umí zobrazit až 16 milionů barev, stříbrné provedení se hodí téměř kamkoliv

V LIDLu právě probíhá akce, která by mohla rozjasnit nejednu domácnost, a to doslova. LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home Stolní LED lampa je nyní za cenu, která je (z mého pohledu) jen těžko odolatelná a pravděpodobně také po jednom kousku sáhnu. Sleva z původních 1 300 korun na 500 korun je dosti markantní, podle recenzí ostatních uživatelů není důvod k obavám, ať už z hlediska designu, kvality nebo funkčnosti.

Tato chytrá LED lampa přináší nejen moderní vzhled ve stříbrném provedení, ale také celou řadu funkcí, které známe z mnohdy řádově dražších produktů. Díky technologii Zigbee 3.0 je lampa snadno integrovatelná do existujícího chytré domácnosti a umožňuje pohodlné ovládání jasu, barev (až 16 milionů) a teploty světla prostřednictvím aplikace Lidl Home nebo hlasových příkazů (skrz Google Asistenta).

Je třeba ale upozornit, že k plnohodnotnému zprovoznění bude zapotřebí centrální jednotka, kterou Lidl prodává zvlášť za 650 korun.

Lidl Home
Lidl Home

Už delší dobu uvažuji o Philips Hue Gradient Signe, která je ale více než desetkrát dražší. Jasně, zpracování, aplikace Hue a celý ekosystém jsou na jiné úrovni, ale stojí za desetinásobek ceny? Pro večerní osvětlení mé pracovny spíše ne. Pokukujete-li delší dobu o chytré domácnosti a nemáte v plánu utrácet desetitisíce korun, patří produkty z Lidlu k nejlepším, co se týče poměru ceny a kvality.

Cena: 499,90 Kč

Máte zkušenosti se smart home produkty z Lidlu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)