TOPlist

Mrkněte: Lidl prodává parádní stolní chytrou RGB lampičku se Zigbee

LIDL livarno led lamp

E-shop Lidl nabízí stojací LED lampu značky LIVARNO. Zákazníky láká na parádní vzhled, chytré funkce, bezdrátovou technologii Zigbee a v neposlední řadě také široké využití v interiérech.

LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home Stolní LED lampa je součástí ekoLidlsystému Lidl Smart Home. K jejímu plnohodnotnému využití budete potřebovat (stejně jako k ostatním Zigbee produktům z Lidlu) centrální jednotku. Ta je momentálně k mání za 649 Kč. Pokud však máte bránu od jiného výrobce, existuje určitá šance, že bude rovněž kompatibilní.

Lidl Home
Lidl Home

Technické údaje:

  • Provozní napětí: 230-240 V~50 Hz
  • Světelný tok: 1000 lm
  • Teplota světla: 2700-6500 K
  • Index podání barev: RA80
  • Příkon: 12 W
  • Zdroj proudu: napájecí zástrčka + transformátor
  • Životnost: 25 000 h

Co je to Zigbee 3.0?

Zigbee 3.0 je bezdrátová technologie, která se v mnoha ohledech podobá třeba technologii Bluetooth. Díky ní můžeme pomocí telefonu ovládat svou chytrou domácnost a to od zapnutí zásuvky přes upravení barvy světla až po ovládání žaluzií. Funguje až do vzdálenosti 75 metrů a díky své kompatibilitě můžete propojit více zařízení a to i od různých výrobců. Potěší rovněž fakt, že lze Lidl zařízení ovládat skrz Google Asistenta či Google Home.

Tato LED lampa podporuje 16 milionů barev a lze na ní samozřejmě měnit také odstín bílého světla. Kromě aplikace Lidl Home ji můžete ovládat také skrz Google Asistenta vaším hlasem.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Cena: 1 299 Kč

Používáte nějaké chytré produkty z Lidlu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)