TOPlist

LIDL prodává parádní chytré rolety se Zigbee. Půjdete do nich?

livarno lidl smart home rolety zigbee

Na e-shopu Lidl se objevil nový produkt značky Livarno, tentokrát jde o chytré rolety, které fungují skrz bezdrátovovou technologii Zigbee 3.0. Jsou samozřejmě kompatibilní s dalšími výrobky Lidl Smart Home, ale lze je integrovat i do jiných systémů.

Chytré rolety nabízí už i LIDL

LIVARNO Zigbee Smart Home Automatická zatemňovací roleta disponuje neprůhledným materiálem odolným proti UV záření a integrovaným motorem, který umožňuje nastavit automatické navíjení a odvíjení rolety. To můžete ovládat buď skrz mobilní aplikaci, hlasem, dálkovým ovládáním nebo tlačítky přímo na roletě. Samozřejmostí je časovač s možností nastavení více intervalů denně v závislosti na dni v týdnů a nechybí možnost různých automatizací.

Co je to Zigbee 3.0?

Zigbee 3.0 je bezdrátová technologie, která se v mnoha ohledech podobá třeba technologii Bluetooth. Díky ní můžeme pomocí telefonu ovládat svou chytrou domácnost a to od zapnutí zásuvky přes upravení barvy světla až po ovládání žaluzií. Funguje až do vzdálenosti 75 metrů a díky své kompatibilitě můžete propojit více zařízení a to i od různých výrobců. Potěší rovněž fakt, že lze Lidl zařízení ovládat skrz Google Asistenta či Google Home.

Baterie v roletě nabízí až 90 cyklů nahoru a dolů na jedno nabití, takže pokud bychom počítali s jedním cyklem nahoru/dolů denně, vydrží asi 3 měsíce. Součástí balení je také upevňovací materiál a baterie pro dálkové ovládání. Abyste naplnili potenciál těchto rolet, je zapotřebí centrální jednotka, která se prodává samostatně. Rolety jsou k dostání ve dvou verzích – 1 x 1,95 m a 1,2 x 1,95 m.

Cena menší verze: 3 599 Kč

Cena větší verze: 3 799 Kč

Lidl Home
Lidl Home

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Používáte nějaké chytré produkty z Lidlu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)