Lidl nabízí levný Bluetooth reproduktor do koupelny

levný bezdrátový reproduktor

Čas od času vám na našem webu píšeme o zajímavých produktech, které nabízí na svém e-shopu Lidl. Nyní se zde dá za zajímavou cenu koupit levný Bluetooth reproduktor do koupelny, který potěší všechny koupající se zpěváky. Pojďme si o něm něco říct.

Lidl levný Bluetooth reproduktor do koupelny

Reproduktor SILVERCREST  Good SBL 3 D1 nabízí výkon 3 W a disponuje kromě jiného LED displejem, na kterém si můžete zobrazit třeba hodiny. Nechybí ani podpora FM rádia a pro váš vlastní poslech poslouží propojení přes Bluetooth. Kompatibilita je samozřejmě zaručena s většinou telefonů, tabletů a třeba notebooků. Vzhledem k tomu, že jde o reproduktor určený do koupelny je zde IPX6 ochrana proti stříkající vodě.

Integrovaná 1 200 mAh baterie slibuje až 6,5 hodin poslechu hudby na střední hlasitost. O tom, že byste měli zařízení dobít informuje indikátor stavu baterie a potěší rovněž snadné připevnění na zeď pomocí přísavky v balení. Kromě ní zde naleznete také 120 cm dlouhý USB-A na microUSB kabel pro nabíjení. Cena je pak stanovena na příjemných 299 Kč.

Přes co posloucháte hudbu v koupelně vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)