TOPlist

Lidl nabízí slevu na chytré Wi-Fi LED světlo. Půjdete do něj?

Lidl chytré wifi světlo

Na e-shopu Lidl se v posledních několika týdnech objevilo hned několik zajímavých produktů, přičemž o některých z nich jsme vás informovali v našich předešlých článcích. Pokud byste měli zájem o některé z nich, mrkněte na naše recenze. Produkt, který vypadá velice zajímavě a nyní je navíc ve slevě je podle našeho názoru Ledvance LED svítidlo Smart WiFi.

Ledvance LED svítidlo Smart Wi-Fi je nyní ve slevě

Jedná se o klasické čtvercové světlo, které je chytré a pomocí Wi-Fi jej můžete snadno spárovat s aplikací Ledvance a ovládat jej přímo z telefonu. Navíc nechybí podpora hlasových asistentů Amazon Alexa či Google Asistent. Co se týče specifikací, rozměry činí 45 x 45 cm, životnost je udávána na 25 000 hodin, což je asi tři roky neustálého svícení. Světelný tok činí 2 100 lm, přičemž teplotu si lze upravit od 3 000 do 6 500 kelvinů.

Pokud by vás nudila bílá/nažloutlá barva, můžete si zvolit jinou, jelikož světlo podporuje RGB. Normálně vychází na e-shopu Lidl na 2 549 Kč, ovšem nyní je ve slevě a tak za něj řetězec žádá 1 799 Kč.

Cena: 1799 Kč

Jaké produkty Lidl doma používáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)