LIDL nabízí chytrý Wi-Fi LED pásek se 41% slevou. Půjdete do něj?

led rgb pásek wifi lidl

E-shop LIDL nabízí hromadu produktů pro chytrou domácnost a nyní má pár zajímavých produktů ve slevě. Nás zaujal Ledvance LED pásek Smart WiFi, který byl zlevněn z původních 1019 Kč na příjemných 599 Kč.

LED pásek Ledvance Smart Wifi nyní ve slevě

LED pásek je samolepící ohebný pás, který může být příjemným dekorativním doplňkem do vaší kanceláře, ložnice či obýváku. Za (a nebo pod) televizorem dokáže vytvořit příjemné ambientní osvětlení. Nalepit jej můžete třeba také za váš pracovní stůl, abyste nemuseli mít v pracovně rozsvícené večer velké světlo.

Cena: 599 Kč

Tento konkrétní model Ledvance LED pásek Smart WiFi můžete ovládat pomocí aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi nebo hlasu. Teplota světla je k dispozici v rozsahu 2700 – 6500 kelvinů a nechybí certifikace IP20. Zapřemýšlet můžete také o LED pásku Livarno, který jsme pro vás před nějakým časem recenzovali a rovněž jej můžete zakoupit na e-shopu LIDL.

LEDVANCE SMART+ WiFi
LEDVANCE SMART+ WiFi

Máte doma nějaký LED pásek?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)