TOPlist

Jen dnes: V LIDLu je v akci kvadrokoptéra s kamerou

LIDL akce sleva dron kvadrokoptéra

Chtěli byste si vyzkoušet, jak se létá a případně fotí či natáčí s dronem, ale nehodláte do tohoto experimentu hned vrazit velkou spoustu peněz? A zpočátku vám až tak moc nezáleží na kvalitě? Pak si můžete objednat vrtulového kamaráda třeba z AliExpressu, nebo případně stačí mrknout do e-shopu LIDLu. Je v něm totiž aktuálně k dostání delší dobu prodávaná kvadrokoptéra s kamerou za zvýhodněnou cenu.

Momentálně zlevněný dron běžně stojí 1 599 Kč, nicméně během dneška (ano, je to jen takzvaná Sleva dne) si jej můžete pořídit za 1 249 Kč. Sleva tedy činí 21 %. U dronu s takovou cenou nemůžete očekávat žádné technické zázraky, ale pro základní pobavení, třeba i s dětmi, bohatě postačí. S ratolestmi ale pozor, doporučený minimálně věk uživatele je 16 let. Kvadrokoptéra má například integrovanou kameru, vestavěný snímač nadmořské výšky, dvoubarevné osvětlení nebo GYRO senzor pro lepší stabilitu.

Nutná registrace

Pro použití dronu tohoto typu (s hmotností nad 250 gramů a navíc i s kamerou) je nutná registrace u CAA.

Umí i efektní 360° obrátky, přičemž se ovládá speciálním ovladačem v 2,4GHz pásmu. Doba letu je cca 7 až 10 minut. Pro případné záznamy poslouží přibalená 4GB paměťová karta. PS: Pro nadšené kutily máme ještě jeden tip. Sleva dne se týká i digitální pájecí stanice Parkside.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké máte zkušenosti s těmito levnými malými drony?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)