TOPlist

Ulevte svému zápěstí. LIDL má v akci ergonomickou bezdrátovou myš

LIDL bezdrátová ergonomická myš Silvercrest SFM 2400

Pokud trávíte hodně času u počítače a říkáte si, z čeho vás stále tolik bolí či svrbí ruce, může být jednou z příčin špatná pozice rukou u klávesnice a myši. Rozhoduje přitom nejen výška stolu nebo jak daleko od něj máte lokty, ale projeví se také rotace rukou. Proto se prodávají klávesnice a myši, které jsou různým způsobem „nakloněné“ a lépe vyhovují přirozené pozici položeného zápěstí. Jednoho takového bezdrátového „hlodavce“ má teď LIDL v akci za super cenu.

Ve slevě se objevila ergonomická bezdrátová myš SFM 2400 značky Silvercrest, která je nyní k dostání za pouhých 199 Kč. Pokud tedy chcete tento styl myši vyzkoušet a neměli jste v úmyslu za ni utrácet moc peněz, tady máte fajn příležitost. Myš má celkem 6 tlačítek včetně dvou u palce, kterými lze například snadno přepínat stránky v prohlížeči.

LIDL bezdrátová ergonomická myš Silvercrest SFM 2400 tlačítka

Rozlišení lze přepínat mezi hodnotami 800, 1 600 nebo 2 400 dpi. Napájení zajišťují dvě AAA baterie a připojení je řešeno přes 2,4 GHz signál a USB přijímač. Kdybyste ocenili ještě větší sklon, můžete sáhnout po tomto druhém modelu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kolik času denně trávíte u PC?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)