TOPlist

LIDL prodává elektrickou koloběžku s 25km dojezdem. Dá se propojit s telefonem

LIDL koloběžka
  • Lidl prodává širokou škálu zajímavé elektroniky
  • V jeho on-line obchodě se dá pořídit třeba elektrická koloběžka
  • Má 25kilometrový dojezd a lze ji propojit s mobilem

V internetovém obchodě Lidl můžete narazit na položky, které byste v něm kolikrát zrovna nečekali. Kromě pár produktů od Xiaomi, jmenovitě dvou televizí a jednoho ručního vysavače, v něm aktuálně můžete pořídit třeba městskou elektrickou koloběžku NIU KQi1 Sport s cenou 11 999 Kč.

Koloběžka je dle popisu vhodná i pro děti od 14 let. Vybavená je 250W motorem, s nímž dokáže vyvinout maximální rychlost 20 km/h. Baterie s kapacitou 243 Wh se nabíjí šest hodin a poskytuje až 25kilometrový dojezd. Jednotlivé informace o stavu koloběžky je možné sledovat prostřednictvím mobilní aplikace NIU.

lidl kolobezka 2

NIU KQi1 Sport láká na jednoduché designové provedení v černé barvě, kterou doprovází žluté a bílé prvky. Konstrukce s maximální nosností 100 kg je kompaktní a váží 14,6 kg. Vybavená je LED displejem zobrazujícím všechny důležité informace pro jízdu, světlometem slibujícím vynikající viditelnost v noci, přední bubnovou brzdou pro rychlé a účinné zpomalení. Nechybí ani systém rekuperačního brzdění, jenž prodlužuje dojezd.

Cena: 11 999 Kč

Koupili byste si elektrickou koloběžku z Lidlu?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)