Levná a bezdrátová. Lidl prodává nabíječku pro dva mobily

lidl duální bezdrátová nabíječka

Na e-shopu LIDL se tu a tam objeví nějaký zajímavý produkt, o kterém vás následně informujeme. Tentokrát jde o duální bezdrátovou nabíječku TRONIC, díky které si nabijete nejen telefon, ale třeba také sluchátka nebo hodinky.

TRONIC Bezdrátová duální nabíječka na Lidl e-shopu

TRONIC Bezdrátová duální nabíječka Qi, 20 W dokáže nabíjet až dvě zařízení současně. Samozřejmě za předpokladu, že je váš telefon, sluchátka či jakýkoliv jiný doplněk vybaven technologií Qi. Následně jej stačí položit na podložku a začne se nabíjet a to i za předpokladu, že máte na mobilu nějaký tenčí obal. Výkon je pak omezen na 10 W pro každou podložku, takže nejde o nejrychlejší cestu nabíjení. Na druhou stranu si dokážeme představit mít ji položenou někde na pracovním či nočním stolku a nabíjet ve chvílích, kdy nepotřebujete ten nejvyšší možný výkon.

K dostání je v černé a bílé barevné variantě, přičemž na obě podložky mají svou LED kontrolku. V balení kromě samotné nabíječky naleznete také nabíjecí kabel z USB-A na USB-C. Stojí přitom sympatických 249 Kč, což z ní dělá jednu z vůbec nejlevnějších duálních bezdrátových nabíječek na trhu.

Cena: 249 Kč

Jakou bezdrátovou nabíječku používáte vy?

Zdroj: Lidl e-shop

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)