V LIDLu koupíte chytrý vysavač téměř za polovic! Můžete ho ovládat mobilem

LIDL vysavač sleva grundig
  • Lidl zlevnil vysavač GRUNDIG VCR 3129
  • Propojíte ho s mobilem, na jedno nabití vydrží skoro 2 hodiny
  • Z původních 7 499 Kč může být nyní váš za 3 999 Kč

Lidl prodává hromadu vysavačů značky SILVERCREST, o kterých jsme vás informovali v minulosti, občas se však na e-shopu objeví i robotický vysavač od jiné firmy. Model GRUNDIG VCR 3129 zlevnil o téměř polovinu a za 3 999 korun se řadí mezi jedny z nejlepších své cenové kategorie.

Tento model disponuje gyroskopickou navigací, která je lepší než ta základní, vysavač spolehlivě uklidí celou místnost, nespadne ze schodů a umí zajet do dokovací stanice, ale překážky rozpoznává až po dotyku, takže pokud budete chtít při úklidu naprosté ticho, poohlédněte se po něčem s LiDAR senzorem. Nechybí však možnost ovládání přes chytrý telefon, což je dnes (vyjma těch úplně nejlevnějších) standard.

Co se týče výkonu, díváme se na 2 000 Pa, Li-Ion baterie s kapacitou 2 600 mAh umožňuje provoz až 110 minut bez nutnosti dobíjení. K dispozici je pět různých čisticích programů a tři úrovně sacího výkonu. Kapacita nádoby na prach činí 500 ml, vysavač navíc překoná překážky až do 1,5 cm, takže si poradí i s nižším prahem. Hlučnost 65 dB pak patří k průměru. Původně si za něj Lidl žádal 7 499 korun (po většinu času stál však 5 999 korun), avšak nyní zlevnil na velmi příjemných 3 999 korun.

Grundig Robot
Grundig Robot

Jaký robotický vysavač máte doma vy?

Cena: 3 999 Kč

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)