TOPlist

65 % dolů! V Lidlu teď koupíte chytrý teploměr za hubičku a můžete ho propojit s mobilem

lidl teploměr sleva
  • Lidl má ve velké slevě chytrý teploměr s Bluetooth 
  • Můžete s ním měřit také předměty a tekutiny 
  • S mobilem ho propojíte přes aplikaci HealthForYou

E-shop Lidl má v posledních dnech docela zajímavé akce, například QLED televizor s Google TV za 10 tisíc. Při brouzdání jsem narazil také na další fajn slevu a sice na multifunkční teploměr SILVERCREST PERSONAL CARE SFT 81 s Bluetooth.

Zběžně jsem koukal, že podobná zařízení stojí okolo 4 – 6 stovek, což je odpovídající. I ten z Lidlu totiž normálně pořídíte za 549 korun, nyní jej však německý řetězec snížil na 199 korun, což vůbec nezní špatně a po dopsání tohoto textu asi jeden objednám i domů. Tento produkt vám samozřejmě změří tělesnou teplotu v uchu, ale i na čele, což se může hodit třeba u spících nemluvňat. Změří ale také různé předměty (třeba jídlo) a tekutiny.

Výsledek vám SILVERCREST PERSONAL CARE SFT 81 zobrazí na LED displeji, ale pokud byste chtěli můžete jej spárovat s mobilem přes Bluetooth, funguje jak s Androidem, tak i s jablečným iOS. K propojení slouží aplikace HealthForYou, která nabízí například grafické vyhodnocení naměřených hodnot, což je praktické pro sledování teplotních trendů.

Cena: 199 Kč

Máte doma chytrý teploměr?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)