TOPlist

V LIDLu nyní koupíte chytrý 4K televizor pod 10 tisíc

lidl televize
  • Lidl prodává chytrý televizor GRUNDIG pod 10 tisíc
  • Má 4K panel a reproduktory o výkonu 32 W

Na e-shopu Lidl se kromě vlastních značek typu Livarno, Silvercrest či Parkside pravidelně objevují také produkty od ostatních výrobců. Jedním z nich je také Grundig, který má zastoupení hned v několika kategoriích, kupříkladu u televizorů s modelem GRUNDIG Smart TV 50 VLX 21 LDL.

Tento televizor zaujme poměrně nízkou cenou a velikostí obrazu, samozřejmostí je také 4K rozlišení. Výrobce slibuje také HDR, které ale samozřejmě vzhledem k ceně a použitému IPS panelu nebude nikterak oslnivé, chlubí se také přítomností aplikace Miracast či technologií Magic Fidelity Sound, která vylepšuje zvuk. Ten mimochodem zajišťují reproduktory s celkovým výkonem 32 W. V útrobách tiká blíže nespecifikovaný čtyřjádrový čip.

Ačkoliv není koupě podobného televizoru vyloženě špatná, za cenu okolo 9 tisíc seženete lepší a pokud chcete, tak i větší televizi. Za zmínku stojí třeba LG 55UQ7500 nebo TCL 55P638. Druhý jmenovaný televizor má navíc lepší systém v podobě Google TV.

Cena: 8 999 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na výbavu nových Honor Watch 4?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)