TOPlist

Postavte na kafe z apky. LIDL prodává chytrý kávovar

Chytrý kávovar LIDL Silvercrest Smart SKMS 900 A1

Před nějakým časem jsme vám přinesli tip na zajímavou rychlovarnou konvici z LIDLu, která plní nejen funkci běžného ohřívače vody, ale je díky připojení k mobilní aplikaci také svým způsobem chytrá. Dnes pro vás máme podobný tip. Všimli jsme si, že LIDL prodává také chytrý kávovar Silvercrest Smart SKMS 900 A1, který je také vybaven možností přijímat instrukce z mobilu a fungovat trochu sofistikovaněji než jen stroj ovládaný tlačítky na krytu.

Lidl Home
Lidl Home

Komunikaci s telefonem či širším smart home systémem zajišťuje přímé Wi-Fi spojení, které nevyžaduje žádnou dodatečnou bránu. K chytrému ovládání slouží aplikace LIDL Home, nicméně přístroj se dá pochopitelně běžně obsluhovat i bez ní. Z mobilu je možné nastavovat dobu přípravy a také jednu z hodnot intenzity aroma. Na výběr jsou možnosti normální, silné a extra silné.

A jaké jsou další běžné vlastnosti související s vařením kávy? Nádržka na vodu má maximální objem 1,375 litru, nádoba na kávu pak 1,25 litru. Skleněná konvice je součástí balení, stejně tak i permanentní filtr a odměrka na kávu. Držák filtru je odnímatelný a všechny zmíněné součásti se dají mýt v myčce. Příkon zařízení je 900 W. Chytrý kávovar Silvercrest Smart SKMS 900 A1 prodává LIDL běžně za 1 499 Kč.

Kolik káv denně vypijete?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)