TOPlist

Dopřejte zahrádce chytré zavlažování. V LIDLu je v akci parádní pomocník

LIDL Parkside chytré zavlažování zavlažovací počítač

Sníh už je asi definitivně pryč a na řadu přicházejí jarní práce kolem domu či na zahrádce u chaty. Pokud se hodláte pustit do preventivní kontroly či dokonce modernizace zavlažování, máme pro vás zajímavý tip. V LIDLu je momentálně za zvýhodněnou cenu chytrý zavlažovací počítač. Co si pod tím představit? Zařízení se stará o spolehlivé zavlažování podle potřeby s pohodlným řízením prostřednictvím aplikace LIDL Home, ke které se připojuje přes Bluetooth prostřednictvím Silvercrest brány. Samozřejmě ale nechybí ani běžné tlačítko pro čerpání vody.

Lidl Home
Lidl Home

Aplikaci je možné nastavit sedmidenní denní zavlažovací rytmus s volbou dnů v týdnu a každý den týdne lze programovat až 6 zavlažovacích intervalů. Doba zavlažování denních intervalů lze přitom také nastavit samostatně, přičemž rozsah je 1 minuta až 9 hodin a 59 minut. Spojení se dá navázat na vzdálenost až 50 metrů v otevřeném prostoru a o provoz tohoto chytrého zavlažování se starají zabudované baterie. Nechybí ukazatel jejich stavu.

LIDL Parkside chytrý zavlažovací počítač

K napojení vody se dá použít standardní závit 33,3 mm (G1″) a součástí je případně i adaptér se závitem 26,5 mm (G¾“). Zařízení je schopné rozpoznat mráz s teplotou pod 5 °C a v takovém případě zavlažování nespustí. Logické také je, že zařízení má ochranný kryt splňující krytí IPX4 a je tak odolný proti stříkající vodě. LIDL běžně prodává tento Parkside Zavlažovací počítač s Bluetooth PBB A1 za 599 Kč, nyní se dá koupit o stovku levněji, tedy za 499 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké další chytré vychytávky máte na zahradě?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)