TOPlist

LIDL prodává zajímavé chytré hodinky. Co za nabízí za necelých dvanáct stovek?

Lidl chytré hodinky silvercrest

Chytré hodinky jsou trendem, do kterého se pouštějí nejen velcí výrobci jako Apple, Samsung, Xiaomi či Garmin, ale také ti, u kterých byste to možná nečekali. Jedním z nich je také Silvecrest. S touto značkou se nejčastěji setkáme na kamenných prodejnách a e-shopu Lidl. Minulý rok se objevila první generace, nyní tu máme další SILVERCREST Fitness chytré hodinky. Je trochu obtížné se orientovat v jednotlivých modelech, jelikož pro ně firma nemá žádné speciální označení. Každopádně nabízí hromadu funkcí za poměrně nízkou cenu. Tak se na ně pojďme podívat.

SILVERCREST Fitness chytré hodinky disponují 1,4palcovým barveným IPS panelem a nechybí samozřejmě HR senzor pro měření srdečního tepu. Samozřejmě umí měřit také spánek a sportovní aktivity. Těch je zde 14 – chůze, běh, běh v interiéru, pěší turistika, jízda na kole, plavání, fotbal, basketbal, volejbal, badminton, stolní tenis, baseball, skipping a jóga. Oproti čínské konkurenci jich tu tedy není moc. Naopak potěší certifikace IP68.

Notifikace jsou zde pouze pasivní, což znamená, že na nich uvidíte příchozí hovory, zprávy, kalendáře i sociální sítě, bohužel na ně ale nemůžete nijak reagovat. Naopak můžete na dálku ovládat hudbu, což se může hodit. Mezi dostupnými jazyky je i čeština. Lidl na svém e-shopu nezmiňuje výdrž baterie, ale vzhledem k tomu, že mají hodinky poměrně omezené funkce se dá očekávat, že vydrží minimálně několik dní.

Cena: 1 199 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké chytré hodinky máte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)