Lidl prodává chytrou Zigbee žárovku téměř za polovic. Umí měnit teplotu světla a můžete ji ovládat hlasem

Lidl sleva chytrá žárovka gu10
  • Lidl má ve slevě hromadu produktů chytré domácnosti
  • Mezi nimi je i Zigbee žárovka s paticí GU10
  • Ta je nyní v akci za 149 korun

Na e-shopu Lidl se v tuto chvíli nacházejí zajímavé slevy na různé chytré produkty, většinou jde o nějaký balíček s centrální jednotkou. Nás ale nejvíce zaujala cena LIVARNO Home Zigbee 3.0 Smart Home LED žárovky, která klesla téměř o polovinu.

Chytrá žárovka z LIDLu téměř za polovic

Žárovka je vybavena bezdrátovou technologií Zigbee 3.0 a k jejímu správnému fungování bude zapotřebí již zmíněná jednotka, kterou Lidl prodává samostatně, ale zvažte, zda se nevyplatí nákup některého z balíčků. Například se sadou SILVERCREST® Zigbee 3.0 Smart Home Sada centrální jednotky SGWZ 1 A2 a světelného LED pásku ušetříte téměř dvě stovky. K ovládání pak poslouží aplikace Lidl Home, kromě ní můžete využít také hlasového ovládání skrz Google Asistenta.

Jedna z nejlepších vlastností chytrých žárovek obecně tkví v automatizacích. Můžete si stmívat/zesvětlit světlo dle denní doby, ale třeba také podle toho, zda osoba v danou hodinu projde okolo pohybového senzoru. Ten mimochodem Lidl také prodává.

Co je to Zigbee 3.0?

Zigbee 3.0 je bezdrátová technologie, která se v mnoha ohledech podobá třeba technologii Bluetooth. Díky ní můžeme pomocí telefonu ovládat svou chytrou domácnost a to od zapnutí zásuvky přes upravení barvy světla až po ovládání žaluzií. Funguje až do vzdálenosti 75 metrů a díky své kompatibilitě můžete propojit více zařízení a to i od různých výrobců. Potěší rovněž fakt, že lze Lidl zařízení ovládat skrz Google Asistenta či Google Home.

V aplikaci si můžete pochopitelně nastavit také teplotu světla, která sahá od 2 000 až po 6 500 kelvinů. Jas a tón bílého světla lze pohodlně ovládat aplikací nebo hlasovým ovládáním. Tento konkrétní model má patici GU10 a slibuje životnost až 30 000 hodin. Původně byla tato žárovka k mání za 269 korun, nyní ji můžete koupit za 149 korun, což je velmi slušná nabídka.

Cena: 149 Kč

Lidl Home
Lidl Home

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké produkty chytré domácnosti používáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)