Lidl prodává 55palcovou Android TV telku za skvělou cenu

lidl toshiba android tv

Zatímco několik let zpět jsme za chytrý televizor se 4K rozlišením zaplatili až nekřesťanský peníz, dnes si můžeme podobné zařízení koupit za velmi solidní částku. Na e-shopu Lidl se nyní objevila televize TOSHIBA 55″ UHD SmartTV 55UA2063DGL, která nabízí operační systém Android TV a 55palcový LED panel se 4K rozlišením.

Lidl nabízí levnou Toshiba televizi se 4K rozlišením

Jak již bylo řečeno, dominantou televizoru je 55palcový LED panel s rozlišením 3840 x 2160 pixelů (4K) a nechybí mu podpora Dolby Vision. Operačním systémem je pak Android TV, díky kterému si do televize můžete nainstalovat tisíce různých aplikací jako je třeba Kodi či Plex. Nechybí samozřejmě ale ty nejznámější jako je Netflix, HBO Max nebo YouTube. Pokud byste se chtěli o aplikacích dozvědět více, určitě mrkněte na náš článek.

Samozřejmostí je přítomnost technologií jako Bluetooth či Wi-Fi, díky čemuž si můžete k televizoru připojit třeba bezdrátový ovladač a hrát přes cloud. Maximální výkon reproduktorů činí 20 W. Televizor je na e-shopu Lidl dostupný za cenu 9499 Kč. Jde tedy o poměrně solidní poměr mezi cenou a výkonem. Pokud by vám nepadla do oka Toshiba, v podobné cenové kategorii se nabízí třeba také TCL 55P615.

Cena: 9499 Kč

Jakou televizi máte doma vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)