TOPlist

Tip na koupi: LIDL zlevnil dva 4K Android televizory na historické minimum

android tv lidl grundig

E-shop Lidl v tuto chvíli nabízí jen několik málo televizorů, ale dva z nich se nyní nachází ve velmi zajímavé slevě. Konkrétně jde o modely značky GRUNDIG, které se až na pár maličkostí liší pouze ve velikosti. Oba dva se mohou pochlubit 4K rozlišením a také Android TV. Podle serveru Heureka jde v době psaní článku o ty nejlevnější televizory s tímto operačním systémem a odpovídající velikostí na českém trhu.

GRUNDIG Smart TV VLX 22 LDLB UHD Android, 50″ se chlubí displejem s podporou HDR10 a HLG. Díky algoritmu Magic Fidelity byste měli získat také kvalitnější zvuk a vyvážení i při nižší hlasitosti, což je prý zásluha speciálního umístění reproduktorů. Co se týče konektorů, za zmínku stojí 3x HDMI 2.0, 2x USB-A, Ethernet, audio jack a samozřejmě také optický audio výstup. Tento televizor je v současnosti k dostání za cenu 7 499 korun.

Cena: 7 499 Kč

GRUNDIG Smart TV UHD 55 VCE 222, 55″ se pak liší v podstatě jen velikostí. Za pětistovku navíc získáte o 5 palců větší obraz, což by určitě stálo za zvážení. Jestliže tedy pokukujete po nějakém levnějším televizoru, může být jedna z nich ideální volbou.

Cena: 7 999 Kč

Jakou televizi máte doma vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)