TOPlist

LIDL prodává hodinky Amazfit za super cenu. Co umí?

amazfit bip u pro lidl

Párkrát do měsíce vás na našem magazínu upozorníme na zajímavé slevy u některých produktů. Jako příklad můžeme uvést robotický vysavač Silvercrest, nebo třeba Pixel 6a, který byl za historicky nejnižší cenu. Nyní se na e-shopu LIDL objevily hodinky Amazfit Bip U Pro, které nabízí za málo peněz dost muziky.

Amazift Bip U Pro jsou levné chytré hodinky, které zaujmou hromadou funkcí i velmi slušnou výdrží baterie. Mají hranatý tvar a 1,43palcový LCD panel s rozlišením 320 x 302 pixelů. Splňují také vodotěsnost do 5 ATM, takže můžete sledovat vaší aktivitu třeba i v bazénu. Na výběr dostanete z více než 60 sportovních aktivit a potěší také integrovaná GPS, což rozhodně není u hodinek v podobné cenové kategorii standardem.

Co se týče zdravotních aktivit, nechybí monitorování srdečního tepu, SpO2, stresu či spánku. Na jedno nabití vydrží při běžném používání až 9 dní, což je na hodinky vážící 31 gramů i s řemínkem velmi dobrá hodnota. Na e-shopu Lidl je seženete za 1099 Kč, ještě levněji je v tuto chvíli nabízí Mironet, který dokázal dostat cenu pod tisícovku. Ta se však vztahuje pouze na zelenou variantu.

Cena: 1099 Kč

https://www.youtube.com/watch?v=K35Xw0_giEY

Jaký máte názor na hodinky od Amazfit?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)