TOPlist

Už víme, kdy se světu kompletně ukáže „rotační“ telefon LG Wing

LG Wing datum představení

Ať už se chcete pobavit nad opravdu zvláštním nápadem, nebo vás skutečně zajímá, jak ten telefon bude vypadat a fungovat, udělejte si v kalendáři poznámku u pondělí 14. září. To je totiž datum, ve kterém dojde k oficiálnímu představení mobilu LG Wing. Extravagantního přístroje, jehož hodní displej rotuje na displeji spodním a společně při otevření tvoří písmeno T. Respektive obrácené nebo na libovolný bok položené T, záleží na uchopení a způsobu použití.

Discover the Unexplored: Official Invitation

Discover the Unexplored: Official Invitation

Nedávno jsme měli možnost podívat se na dvě videa, jak je telefon prakticky multifunkčně využit v kombinaci navigování + ovládání hudby + příjem hovoru nebo hraní her + navigování. Z nich je patrné, k čemu má mobil tak zvláštní sestavu displejů a konstrukci. S dalším videem teď přišlo přímo LG a jde o oficiální pozvánku. Na konci krátkého spotu se objevuje i datum představení LG Wing. Telefon bude mít podle odhadů hlavní 6,8″ displej, ten menší bude mít 4 palce. Procesorem má být Snapdragon 765G a o focení se bude starat primárně 64mpx senzor.

Jak zatím vnímáte tento telefon?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)