Které LG telefony obdrží Android 11? Korejská společnost zveřejnila seznam

ktere lg telefony obdrzi android 11

LG nikdy nepatřilo mezi společnosti s nejrychlejšími aktualizacemi. Bohužel se to nezměnilo ani v posledních letech, kdy už vydává mnohem menší počet telefonů. V současné době je k dispozici Android 11 pouze na LG V60 a omezeně na LG Velvet. Nyní bylo alespoň zveřejněno, které LG telefony obdrží Android 11. V některých případech bude potřeba však čekat ještě dlouhé měsíce.

Některé LG telefony obdrží Android 11 až v posledním čtvrtletí tohoto roku

Informace pochází ze stránek podpory německého zastoupení LG. Dá se tak očekávat, že podobná data vydání se budou týkat i českého trhu. Celkově vyjde Android 11 ještě na sedm LG telefonů. Nejdříve se dočkají majitelé 5G verze LG Velvet. A to někdy v dubnu 2021. Ve druhém čtvrtletí 2021 vyjde aktualizace pro telefon LG G8X.

Ve třetím kvartálu uvidíme aktualizaci pro 4G variantu LG Velvet a také LG G8S. Zbylé telefony mají plánované vydání až ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku, tedy někdy v říjnu až prosinci. Trochu s podivem se zde řadí i prémiový telefon LG Wing se dvěma displeji. Zbylé dva modely jsou levnější LG G52 a LG K42.

android 11 lg telefony

Většina těchto LG telefonů se tak aktualizace dočká v době, kdy už bude na trhu Android 12. Nedá se přitom očekávat, že by se v budoucnosti něco mělo změnit. A to i když konkurenční společnosti aktualizace zrychlují a například navyšují i softwarovou podporu na tři roky.

Zaměřujete se při koupi telefonu i na softwarovou podporu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)