Menu

LG otevřelo na pražské Harfě svůj showroom – slibuje exkluzivní produkty

LG dnes slavnostně otevřelo svůj pražský showroom. Najdete ho v Galerii Harfa a pro fanoušky značky se může stát jedinečným místem, kde si můžete všechny kousky vyzkoušet a prohlédnout. Kromě toho na zákazníky čekají produkty, které nejsou v běžné obchodní síti ani na internetu dostupné.

LG_showroom2

Na návštěvníky čeká i speciální odhlučněný koutek pro klidné vyzkoušení audiotechniky. Kromě “chytrých hraček” jsou k dispozici i vyškolení pracovníci, kteří rádi zodpoví váš případný dotaz.

LG_showroom3

„Zákazníkům chceme dopřát osobní zkušenost s našimi produkty. Záleží nám na tom, aby měli značku LG spojenou s dobrým pocitem a kvalitním servisem. Nový showroom tomu může výrazně pomoci, zejména v segmentu prémiových výrobků.“ – Andrea De Sousa, marketingová manažerka LG Electronics

showroom

Ani Svět Androida na dnešním otevření nechyběl a kromě pořízení pár fotek jsme si měli možnost osahat zmenšenou verzi vlajkové lodě s názvem LG G3s. Vzhledem k tomu, že i menší verze má úhlopříčku pět palců, LG upustilo od označení Mini (jak se většinou menší klony top modelů označují).

LG G3s

Specifikace:

  • Procesor: Qualcomm Snapdragon 400 s frekvencí 1,2 GHz.
  • Displej: 5″ HD IPS.
  • Paměť: 8 GB vnitřní, 1 GB RAM.
  • Fotoaparát: hlavní 8MPx; přední 1,3 Mpx.
  • Baterie: 2 540 mAh.
  • Operační systém: Android 4.4.2 KitKat.
  • Rozměry: 138 × 70 × 10,3 mm.

Jak již hardware napovídá, telefon zamíří do střední třídy.

LG G3s 2

LG G3s 3

Chcete se podívat na nejlepší mobilní telefony osobně? Pak zavítejte na některou z akcí Android RoadShow. Neváhejte a registrujte se!

registraceHome

 

Komentáře

Válec

Válec

z aplikace
20.8.2014 22:05

Zajímalo by mě kdo tento obchod provozuje? LG asi ne, nebo má licenci pro maloobchodní prodej?

Tommy

Tommy

21.8.2014 1:00

Konečně je v Praze prodejna LG, docela mi to už chybělo :-)

Caszidy

Caszidy

21.8.2014 8:21

Ať je tam i LG Vu 3, nebo ať to radši zavřou :-)

milins

z aplikace
21.8.2014 21:00

Pokud to je jako ta prodejna Samsungu na Palladiu, tak ať jdou s “vyšlokenými” pracovníky někam :) Šel jsem tam s hloupou otázkou ohledně jejich produktu, kterou by zodpověděl každý vyškolený určitě lehce a zavolali nám snad všechny pracovníky v prodejně, a až ten poslední to věděl. To jim je to školení stejně na nic… :)

RSS (komentáře k článku)