LG Rolly 2: druhá generace unikátní klávesnice představena

LG-Rolly-Keyboard-2-1200×773

Společnost LG minulý rok představila bluetooth klávesnici pro smartphony a tablety nazvanou LG Rolly. Ta již na první pohled zaujala svou atypickou konstrukcí, díky které ji šlo srolovat do kompaktnějšího válečku vhodnějšího k přenášení. Jednou z největších nevýhod první generace této klávesnice bylo použití pouze 4 řad kláves, což negativně ovlivnilo ergonomii psaní. LG se rozhodlo tuto chybu napravit a nově přichází s modelem Rolly 2, která oproti svému předchůdci disponuje pětiřadým rozložením kláves.

gsmarena_002

Na první pohled nevýraznou, nicméně praktickou inovací má být také poutko pro lepší rozkládání klávesnice. Klávesnice i nadále využívá bluetooth, přesto se však její konektivita dočkala vylepšení a nová klávesnice LG Rolly 2 tak zvládá práci až se třemi spárovanými zařízeními. Napájení je zde řešeno pomocí jedné AAA baterie. Tablet nebo telefon pak ke klávesnici můžete připevnit pomocí stojánku. Vedle Androidu je klávesnice kompatibilní také s operačním systémem Windows a iOS.

lg rolly 2

Rolovací klávesnice LG Rolly 2 se již začala prodávat na domácím trhu za přibližně 2700 Kč (129 000 Wonů), kdy a zda vůbec bude dostupná i mezinárodně, není aktuálně známo.

Jak se vám klávesnice LG Rolly 2 a její unikátní konstrukce líbí?

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)