LG představilo tři nové telefony K61, K51S a K41S. Všechny mají 4000 mAh baterii a 5 fotoaparátů

predstaveni telefonu lg k61, k51s, k41s

Společnost LG představila řadu nových telefonů, nejedná se však o vlajkové modely G9 nebo V60, ale o levnější K61, K51S a K41S. Zaujmout mají hlavně zajímavým poměrem ceny a výkonu, i když jsme se ale přímo odhalení cen nedočkali. Známe již ale specifikace, včetně designu a potvrzení dostupnosti v USA, Asii, a hlavně i Evropě. A to v druhém čtvrtletí.

Představení nových telefonů řady LG K

Všechny tři telefony této řady běží na osmijádrových čipsetech, pravděpodobně od společnosti MediaTek. Mají stejnou velikost displeje 6,5 palců, ale s odlišným poměrem stran. Identická je kapacita baterie 4 000 mAh, certifikace MIL-STD 810G, USB-C, čtyři fotoaparáty na zadní straně a čtečka otisků prstů na zadní straně.

lg k61s

Nejvybavenějším telefonem je LG K61, displej má poměr stran 19,5:9 a FullHD+ rozlišení, hlavní fotoaparát má 48 MPx, nechybí ani 8 MPx ultra širokoúhlý fotoaparát, 5 MPx senzor hloubky ostrosti a 2 MPx makro kameru. Selfie kamera má 16 MPx. Dále má telefon cca 4GB RAM, 64GB/128GB úložiště a případnou podporou microSD karet.

lg k51s

LG K51S má odlišný poměr stran displeje 20:9 a pouze HD+ rozlišení. Hlavní fotoaparát má 32 MPx, ultra širokoúhlý fotoaparát má 5 MPx, makro kamera má 2 MPx a nechybí ani senzor hloubky ostrosti. Selfie kamera má 13 MPx. V nabídce bude tento telefon s 3GB RAM pamětí a 64GB úložištěm, které se dá rozšířit opět pomocí microSD karet.

lg k41s

LG K41S má identické rozlišení a poměr stran jako K51S. Rozdíly už jsou hlavně ve fotoaparátu, kde má hlavní 13 MPx, ultra širokoúhlý 5 MPx a makro kamera se senzorem hloubky ostrosti je stejná jako na K51S. Telefon bude k dispozici s 3GB RAM pamětí a 32GB úložištěm s podporou microSD karet.

Který z těchto nových LG telefonů se vám líbí nejvíce? Kolik byste za něj zaplatili?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)