Menu

LG Liger – tajemný smartphone s 8jádrovým čipem LG Odin?

Neustále zrychlující se trh přináší stále nové a nové smartphony. To ruku v ruce s sebou nese i spoustu nových spekulací, specifikací a následně špatnou orientaci, co k čemu patří. LG je zrovna tou společností, která nám to nijak neulehčuje a vypadá to, že bude hůř. Po představení LG G3 se ihned vyrojily spekulace, které hovoří o vylepšené verzi této vlajkové lodě s názvem LG G3 Prime. Největším lákadlem má být samozřejmě lepší výkon v čele s čipem Snapdragon 805. To však nebude vše. Vedle LG G3 a LG G3 Prime se postaví ještě LG G Flex 2 a LG Vu 4.

lg liger

Právě jeden z posledních dvou jmenovaných telefonů bude disponovat čipsetem LG Odin, který je vyvíjen přímo v útrobách jihokorejského výrobce. Půjde tak o první použití vlastního procesoru od této společnosti. LG G3 Prime je prozatím schováván pod kódovým označením LG F460L, zatímco tajemná novinky LG Liger, ve které bude procesor Odin, nese prozatím značení LG F490L. Na základě vyššího čísla tak lze usuzovat, že Odin bude ještě výkonnější než Snapdragon 805, ale samozřejmě se jedná pouze o domněnku. Zatím není známo, zda je LG Liger označení pro pokračování jednoho z netypických telefonů LG G Flex 2 (zakřivení displeje) nebo LG Vu 4 (poměr stran displeje 4:3). Podle osobního nesmělého názoru však větší šanci přisuzuji spojení procesoru Odin s LG G Flex 2.

A jaký je váš názor? Bude 8jádrové monstrum v útrobách LG G Flex 2 nebo LG Vu 4?

Zdroj: phonearena.

 

Komentáře

Lukáš

Lukáš

17.6.2014 22:02

G Flex 2 má být až příští rok že ?

Jan Tipmann

Jan Tipmann 0

17.6.2014 22:04

Lukáš – druhá polovina tohoto roku. Spekuluje se o přelomu říjen/listopad :)

dan

dan

z aplikace
17.6.2014 22:16

slovo Prime už mi leze krkem od predsatveni s5 a one m8 všude čtu Prime není den abych nečetl Prime u každého výrobce a jeho vlajkové lodi pořád samé spekulace o prime ale nikde nic nikdo Prime nepredstavil tak proč nás tím někdo neustále krmí ale pořád a pořád dokola nemirim to proti svět androida ten mám z těchto portálů o androidu nejradši ale slovo Prime už se používá moc často a všude

BackPa

18.6.2014 18:41

Dan: Ty asi na Transformery do kina nepůjdeš. :D

RSS (komentáře k článku)