LG G6 Plus je mírně vylepšená vlajková loď. Co nabízí nového?

lg G6 plus

LG dnes oznámilo novou verzi své vlajkové lodi. LG G6 Plus nabídne více RAM paměti a také větší úložiště. Korejská společnost tak následuje konkurenci, která většinou vydává dva druhy svých telefonů s odlišnou velikostí displeje. To ale u LG nenajdeme.

LG G6 Plus nabízí více paměti

Telefon LG G6 byl vydán na trh se 4GB RAM a 64GB pamětí, v případě evropské verze pak se 32GB pamětí. Nová plus verze nabídne 6GB RAM a 128GB úložiště. To jsou ale v podstatě jediné vylepšení. Stále má 5,7” velký QHD displej, procesor Snapdragon 821 a duální 13 MPx fotoaparát s 3300 mAh baterií.

U Plus verze jsme očekávali alespoň novou verzi procesoru Snapdragon 835, LG ale podle všeho nechtělo příliš měnit řadu telefonu a chtělo plus verzi dostat rychleji na trh. Alespoň potěší to, že G6 Plus by mělo mít bezdrátové nabíjení, které je u klasického modelu dostupné pouze u verze prodávané v USA a také lepší zvuk díky Hi-Fi DAC, což byla funkce původně dostupná pouze u modelů prodávaných v Asii.

lg-g6-plus-1

Telefon také přijde ve dvou nových barevných provedeních, a to modré a zlaté. Chystá se také aktualizace pro oba LG G6 telefony. Ta by měla přinést rozeznání obličeje, lepší optimalizaci výdrže baterie a také se přidá varování, pokud si uživatel nechtěně při fotografování přikryje jeden z objektivů prstem.

Nejprve se telefon dostane na trh v Jižní Koreji, postupně by se pak měl objevit po celém světě. Cena Plus verze nebyla potvrzena, mluví se ale zhruba o částce o 100 dolarů více, zhruba tedy 2 300 Kč.

LG G6+

LG G6+

1.0
  • Displej 5.7", 1440 x 2880 pixelů, IPS LCD
  • Procesor Snapdragon 821
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 13 MP
  • Baterie 3300 mAh
  • Cena doplníme

Čekali jste od Plus verze LG G6 více vylepšení?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (4)