LG G Flex 2 bude ještě pružnější s ohebným gumovým tělem

lg_g_flex_ico

Flexibilní zobrazovací technologie může mít skutečně zajímavou budoucnost, ale máme před sebou ještě dlouhou cestu před tím, než se stane běžnou součástí našich životů. V tuto chvílí jsme teprve na počátku, kdy společnosti Samsung a LG představily svá první zařízení s prohnutým displejem – Galaxy Round a G Flex. Čekali jste od flexibilních displejů větší míru pružnosti a ohebnosti, než zatím nabízejí tyto dva modely? Možná by vás mohla zajímat druhá generace LG G Flex, která se již údajně připravuje (alespoň to tvrdí jihokorejský ZDNet), a pokud vše půjde podle plánu, měla by být představena ve druhé polovině roku 2014.

Takzvaný LG G Flex 2 přenese pojem “flexibilita” do zcela jiné roviny – bude totiž mít tělo z tvrdé gumy, která údajně půjde ohnout téměř až o devadesát stupňů. Pochopitelně, aby takové tělo dávalo praktický smysl, bude zařízení osazeno i dalšími flexibilními komponentami – například baterií. Je jasné, že takový telefon by například mnohem lépe zvládal hrubé zacházení, včetně schopnosti lépe absorbovat případné pády. Redaktor serveru Android Headlines Nick Sutrich je dokonce přesvědčen, že telefon “bude prakticky nezničitelný”.

V tuto chvíli nejsou známy žádné další podrobnosti, a je i příliš brzy na to, aby výrobce sám spekulace potvrdil. Pokud by ale LG opravdu přišlo s takovým telefonem, dostalo by se jednoznačně na špičku v segmentu flexibilních zařízení.

Co si myslíte o flexibilních smartphonech – byly by opravdu užitečné, nebo jde jen o marketingový trik?

Zdroje: Android Authority, Android Headlines, The News Tribe, Pocket Now, ZDNet.kr, Phone Arena, Next Power Up, G for Games a The Techno Tribe

Android roku 2013

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (5)