Hledáte levné a odolné kabely k telefonům? IKEA nově prodává verze s USB-C i microUSB

IKEA LILLHULT

IKEA v poslední době začíná stále více a více vytvářet produkty chytré domácnosti. Nezapomíná ale ani na telefony. Už před několika měsíci jsme mohli vidět v zahraničí microUSB a USB-C kabely LILLHULT. Nyní se konečně dostaly tyto kabely i do českých obchodů.

Levné kabely IKEA LILLHULT nabízí vysokou odolnost za přijatelnou cenu

Novinka potěší majitele zařízení s microUSB i USB-C konektorem. Obě verze kabelu LILLHULT jsou totožné, až tedy právě na konektor. Cena je rovněž stejná. Jak za microUSB, tak i za USB-C zaplatíte 99 Kč. Za tuto cenu dostanete kabel o délce 1,5 metru, který má textilní povrch. Díky tomu může podle slov IKEA sloužit i jako dekorace, ale zároveň je i odolnější. Právě vysokou odolnost potvrzují i uživatelské recenze. A to hlavně ze zahraničí, kde se kabely prodávají již delší dobu.

Potěší také elastická páska přímo na kabelu, pomocí které drží kabel pohromadě a nezamotá se. IKEA slibuje maximální přenosovou rychlost až 480 MBps. Majitele iOS zařízení potěší určitě to, že se nabízí v této řadě i Lightning kabel. Opět má 1,5 metru, je vyroben ze stejných materiálů a zároveň splňuje certifikát MFi (Made for iPhone). Přenosová rychlost je rovněž stejná 480 Mbps. Co už je ale odlišné, tak cena. Za Lightning verzi zaplatíte 199 Kč. Všechny tři druhy se dají koupit ZDE anebo v prodejnách IKEA.

Máte v plánu koupi kabelů IKEA LILLHULT?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)