Lenovo láká na Pad Pro 2021. Nabídne skvělý 90 Hz OLED displej i Snapdragon 870

nový tablet lenovo

Společnost Lenovo láká na tablet Pad pro 2021 a na jejich oficiálním účtu Weibo sdílela několik specifikací i fotografie nadcházejícího zařízení. Pro ty, kteří snad doufají že se zanedlouho objeví další vlajkový Android tablet máme špatnou zprávu. Systémem totiž bude Windows 10 ARM.

Lenovo láká na Pad Pro 2021

Můžeme počítat s 90 Hz OLED displejem s podporou HDR10 a DolbyVision. Zobrazovač bude mít maximální jas 600 nitů a rozlišení 2560 x 1600 pixelů. Na papíře tedy vypadá velice dobře a osobně jsme velice zvědaví, jestli se firmě povede splnit očekávání. Pod kapotou bude tikat čipset Qualcomm Snapdragon 870 a systémem bude již zmiňovaný Windows 10 pro ARM procesory.

Na první pohled Lenovo Pad Pro 2021 vypadá jako iPad Pro. Má tenké rámečky okolo displeje, přičemž selfie kamerka se nachází na horním. Potěší také čtyři reproduktory, slot na microSD kartu nebo čtečka otisků prstů v power tlačítku. Prozatím nemáme žádné podrobnější informace o ceně, což by mohl být hlavní kámen úrazu.

Dává Windows 10 na ARM čipsetech smysl?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)