Láska a příšery je nejsledovanějším filmem na Netflixu. O čem je?

Láska a příšery

Na Netflixu se objevil film z roku 2020 – Láska a příšery, který je aktuálně nejsledovanějším filmem na této platformě. Snímek pojednává o smolaři Joelovi, který přežije apokalypsu a Zemi ovládnou příšery. Po sedmi letech se rozhodne opustit bezpečný podzemní bunkr a vydává se najít svou bývalou lásku. Jde o film režiséra Michaela Matthewse z roku 2020. Jaký na něj tedy máme názor a vyplatí se investovat 109 minut času?

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Láska a příšery poslouží dobře jako víkendová oddechovka

Pokud od filmu čekáte zvlášť dramatické a napjaté situace, rovnou na ně zapomeňte. Jde totiž o dobrodružnou komedii. Jak již bylo řečeno, sledujeme zde cestu Joela, kterého hraje charismatický Dylan O´Brien a právě ten dokáže udělat rozdíl mezi propadákem a dobrým filmem. Jeho herecký výkon je totiž nadprůměrný a dokáže se do něj vcítit. Jestli vám nevadí filmy jako třeba Zombieland, budete se cítit jako doma.

Netflix
Netflix

Láska a příšery s Dylanem O’Brienem | Oficiální trailer | Netflix

Láska a příšery s Dylanem O’Brienem | Oficiální trailer | Netflix

Jestliže ale moc nemusíte tyto v uvozovkách jednodušší filmy, za půl hodiny film vypnete. Občas až příliš na sílu hrané situace dokážou dost otravovat. A co nějaký moment překvapení? U takového tipu filmů rozhodně nečekáte nějaké drama a už vůbec ne to, že hlavní hrdina zemře. Všímavějšímu divákovi bývá úplně jasné, jak takový film dopadne. Jenže Láska a příšery svou sílu dle mého názoru schovávají právě na konci. O špatný film se tedy rozhodně nejedná a jako víkendová oddechovka poslouží více než dobře. Na ČSFD má film aktuálně 72 % a na IMDb pak 7 hvězdiček z možných 10.

Máte tipy na jiné zajímavé Netflix filmy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)