Vzácné fotografie: Larry Page a Steve Jobs u jednoho stolu. O čem si asi povídají?

larry page steve jobs

Ještě předtím, než byl představen první komerční Android telefon – T-Mobile G1 měli mezi sebou Larry Page, spoluzakladatel Googlu a Steve Jobs poměrně úzký vztah. Nedávno došlo k odhalení poměrně vzácných fotografií, kde se objevil právě Page, Jobs a tehdejší generální ředitel Googlu Eric Schmidt u jednoho stolu.

Larry Page a Steve Jobs u jednoho stolu

Jason Shellen odhalil hned dvě fotografie, které pořídil když pracoval jako produktový manager pro Google Reader. Sdělil, že obě dvě fotografie jsou dílem telefonu Palm Treo 680. Obě fotografie pocházejí ze srpna 2007 a ukazují, Steva Jobse v jeho tradičním roláku a Larryho Page v jedné z kaváren uvnitř Googleplexu.

Na první fotografii vidíme, jak si oba dva dávají salát. Ta druhá pak ukazuje, jak se posadili k jednomu stolu a povídají si. Je vidět, že jim Jobs cosi vysvětluje a svými typickými gesty se snaží získat jejich pozornost. To se mu zřejmě podařilo, jelikož ho oba dva pánové poslušně poslouchají a minimálně Schmidta Jobsova myšlenka dosti zajímá. O čem si pánové asi povídají?

O čem si dle vás pánové povídají?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)