Uvolnění nové kancelářské síly: Office 2021 Pro Plus má silný debut! Kupte si Office 2021 Pro Plus za pouhých 25,25€ do týdne!

Office 2021 Pro Plus gd24

Komerční článek

Sháníte doživotní licence na Office 2021 Pro či Office 2019 Pro? Výborně! GoDeal24 je nyní nabízí za super cenu. A jaké, že jsou vlastně mezi těmito kancelářskými balíky rozdíly? Na rozdíl od sady Office 2019 klade sada Office 2021 výraznější důraz na týmovou práci a spolupráci. Ukázkovým příkladem je začlenění služby Teams do sady Office 2021. Teams umožňují sadě Office podporovat práci a komunikaci nezávislou na zařízení a místě. To je důležité zejména v době vzdálené práce a domácích kanceláří. Dobře si tedy rozmyslete, jakou verzi sady Office chcete vlastnit.

Godeal24 právě spouští speciální výprodej Office, ve kterém můžete získat Office 2021 Pro Plus za pouhých 25,25 € a Office 2019 Pro Plus za 22,25 €. Při koupi Office 2021 Pro 5 PC je cena jednotky PC již za 15,05 €! Pokud jste uživatelé Macu, i vy si přijdete na své! Office 2021 Home and Business pro Mac stojí jen 49,25 €! A co víc- nejen kancelářské sady Office, ale také operační systém Windows a Ashampoo atd. jsou k dispozici za skvělé ceny! Ale pozor, tato limitovaná nabídka bude brzy pryč! S nákupem tedy příliš neotálejte!

Zvyšte svou produktivitu s touto časově omezenou nabídkou!

Získejte Windows 11 za bezkonkurenční ceny

Využijte možnosti koupě cenově zvýhodněných balíčků! (Slevový kód „SGO62„)

Užijte si obří množstevní slevy!

Další skvělé softwary v akci:

>>> Získejte více nástrojů

Jak zaplatit za licence

  1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.
  2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.
  3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.
  4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.
  5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.

Kdo je Godeal24?

Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)