TOPlist

Kuki má vlastní aplikaci pro Garmin hodinky. Co všechno umí?

Kuki aplikace hodinky Garmin

Video streamovací služba Kuki přichází s velmi zajímavou vychytávkou. Potěší její uživatele, kteří současně mají hodinky od firmy Garmin. Nebo je případně plánují pořídit. Pro hodinky této značky totiž vývojáři nachystali samostatnou aplikaci, díky které je možné je využít jako dálkový ovladač. Kuki aplikace pro Garmin hodinky nabídne například zobrazení seznamu TV kanálů, spuštění živého pořadu, zobrazení a přehrání rozkoukaného pořadu, zobrazení a přehrání trháků, vzdálené ovládání koncového zařízení nebo možnost přehrání dříve nahraných pořadů.

Kuki aplikace hodinky Garmin ukázka

Hodinkami je dále možné pořady přetáčet a volit si uživatelský profil v rámci prostředí Kuki, na kterém chce divák pořad sledovat. Vývoj první verze Kuki aplikace pro Garmin hodinky trval několik týdnů, ale postupně dochází k doplňování dalších funkcí. A to i na základě zpětné vazby od prvních testerů. Při vývoji aplikace byl využit programovací jazyk Monkey C, který je specifický právě pro zařízení této značky. Aplikaci je dnes možné spustit na 25 modelech hodinek Garmin, zejména prémiové řady Fenix.

Do kterých hodinek byste chtěli stejnou funkci?

Zdroj: TZ Kuki

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)