Krabička, v níž se nachází Pixel 4 obsahuje skrytý Easter Egg. Vyzkoušejte ho taky

google pixel 4 krabička easter egg reklama

Google má Easter Eggy rád. Vždyť se nachází napříč systémem Android snad v každé verzi už od počátku a nyní v nich směle pokračuje. Krabička, v níž se nachází Pixel 4 na zadní straně obsahuje skrytý Easter Egg, který funguje nejen na nových Pixelech, ale také na ostatních zařízeních.

Easter Egg lze jednoduše zobrazit skrz Google Lens. Google nás následně uvítá v #teampixel a následně zobrazí svisle se posouvající prezentaci fotografií na které když klepnete, dostanete výzvu ke sledování kanálu Google Pixel na Instagramu. Jak je vidět na našem videu, kvalita rozšířené reality je na dobré úrovni a jednotlivé objekty si zachovávají svou polohu.

Pixel 4 cool Google Lens-enabled Easter egg

Pixel 4 cool Google Lens-enabled Easter egg

Google Lens dokáže zobrazit velké množství různých Easter Eggů. Za zmínku stojí například logo NBA, po jehož naskenování se vám zobrazí aktuální výsledky z posledního kola či skrytá reklama na Stranger Things v novinách New York Times.

Jak se vám líbí Easter Egg, který ukrývá krabička Pixel 4?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)