Pro muzikanty: Cena skvělé aplikace KORG Kaossilator spadla o 50 %

aplikace KORG Kaossilator pro Android sleva Google Play

V březnu roku 2020 jsme vám přinesli zprávičku o tom, že společnost KORG, která má na svědomí řadu velmi populárních hardwarových i softwarových produktů pro hudebníky, nabízí svou Android aplikaci Kaossilator na Google Play dočasně úplně zadarmo. Pokud jste tuto příležitost promeškali a po špičkovém virtuálním syntezátoru, který běžně stojí cca 450 Kč, stále toužíte, máme pro vás skvělou zprávu. Aktuálně se dá pořídit se slevou 50 % za 220 Kč.

KORG Kaossilator for Android
KORG Kaossilator for Android

Aplikace “KORG Kaossilator pro Android”, představuje softwarovou podobu syntezátoru, který firma roky vyrábí a úspěšné prodává i ve fyzické podobě. V mobilním telefonu či na tabletu umožňuje vychutnat si plnohodnotnou instrumentální hru pouhým volným pohybem prstu po dotykovém panelu.

Jediným prstem můžete přehrávat širokou škálu zvuků – od elektronických zvuků až po akustické nástroje a bicí. K dispozici je také sekvencer, který je nepostradatelný při vytváření skladeb, takže můžete vytvářet skladby nahráváním a vrstvením svých výkonů. Celý soupis funkcí najdete na webu KORGu. PS: Pokud vás láká DJ míchání na tabletu či mobilu, tak je ve slevě také Pro verze oblíbené aplikace Cross DJ.

Jaké další aplikace pro hudebníky používáte?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)