Konkurence pro Hangouts a Skype? Facebook umí skupinové videohovory

Skupinové Videohovory

Aplikace pro videohovory, jako Skype nebo Google Hangouts, dostaly novou velkou konkurenci. Facebook Messenger obdržel v poslední době několik nových funkcí, teď se přidává možnost skupinových videohovorů.

Skupinové videohovory od Facebooku až pro 50 lidí

Ve video módu se bude dát připojit až šest lidí, kteří budou vidět na displeji. Celkově se ale bude moct připojit až 50 lidí. Pokud se jich připojí více než šest, na displeji se zobrazí pouze ten, který zrovna mluví.

Facebook Messenger launches Group Video Chat

Facebook Messenger launches Group Video Chat

Padesát lidí je už veliké číslo, vzhledem k tomu, že Skype nebo Hangouts mají limit na 10 lidí. Aktualizace do Messengeru se postupně uvolňuje v těchto dnech. Jedna z dalších novinek jsou selfie masky, které jsou velmi oblíbené u mladých lidí. Na iOS už jsou dostupné, na Android si na ně budeme muset ještě chvíli počkat. Masky se budou zobrazovat živě, což je zase o krok dále, nejprve jsme měli úpravy selfie fotek, poté videí a nyní i selfie masky v reálném čase na přímém přenosu. Celkově se z kombinace Facebooku a Messengeru stává gigant, který obsahuje takové množství funkcí, že jejich vyjmenování už by zabralo poměrně dost času.

Messenger – Text and Video Chat for Free
Messenger – Text and Video Chat for Free

Vyzkoušíte skupinové videohovory od Facebooku, nebo jste spokojeni s tím, co normálně používáte?

Zdroj: theverge.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)