TOPlist

Kodi 19.1 oficiálně nabízí podporu pro Xbox a opravuje mnoho chyb

kodi 19.1 oficiálně

Před několika měsíci vyšla verze 19 pro přehrávač Kodi, což byla první významnější aktualizace po více než dvou letech. Nyní oficiálně vychází Kodi 19.1, která sice nenabídne žádné nové funkce na poli uživatelského rozhraní, ovšem můžeme počítat s oficiální podporou pro konzoli Xbox a také opravami několika chyb.

Kodi 19.1 oficiálně

Vylepšena byla podpora pro veškerý open-source software určený od přehrávání videa přes titulky až po PVR. V minulosti se totiž uživatelům stávalo, že docházelo k pádům pluginů nebo výpadkům titulků. Jak již bylo zmíněno, Kodi bylo zbaveno mnoha závažnějších chyb. Jako příklad lze uvést černou obrazovku při přehrávání v systému Windows 10 nebo problémy se sdílením SMB u Androidu.

https://www.youtube.com/watch?v=sM9gfqpwi-A

V obchodě Microsoft Store je nyní k dispozici Kodi 19.1, takže pokud rádi využíváte k přehrávání vaší konzoli, nyní bude aplikace automaticky aktualizována z verze 18.9 na 19.1. Musíte se tak připravit na to, že některé neaktualizované pluginy mohou přestat fungovat. Pokud nechcete čekat, než se nová verze Kodi objeví na Google Play, můžete si jej stáhnout už nyní na stránkách APK Mirror.

Jak často využíváte Kodi?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)