KoalaPhone – nová free verze Launcheru pro hůře vidící lidi

koala hlavni

KoalaPhone Launcher jsme vám představili v nedávno vydaném díle seriálu o nejnovějších aplikacích z obchodu Google Play. Jedná se o Launcher uzpůsobený pro starší a hůře vidící lidi. Po aplikaci tohoto launcheru se na displeji zobrazují větší ikony, tlačítka, klávesnice a také velmi přehledný seznam kontaktů a hovorů. Upraveny jsou také některé aplikace, jako například fotoaparát, prohlížeč fotografií, budík, nebo svítilna. Při použití Koala Launcheru se nemusíte bát, že byste ztratili přístup k vašim ostatním aplikacím. Do menu si můžete přidat odkazy na další aplikace (mapy, Skype, apod.). Původně jste si tento Launcher mohli pouze zakoupit za 125 Kč. Nyní se na Google Play objevila i verze zdarma, se kterou si můžete po omezenou dobu vyzkoušet všechny funkce plné verze.

Podrobnější popisek obou verzí

Připravili jsme dvě verze aplikace:
KoalaPhone Gold (125 Kč, stálá cena, nebude se zvyšovat). Plná verze aplikace se všemi funkcemi. Obsahuje aplikace upravené pro dotyk – fotoaparát, prohlížeč fotek, jednoduchý budík a svítilnu.

KoalaPhone Silver (zdarma). Na týden si můžete odzkoušet všechny funkce verze Gold. Poté se některé funkce omezí: Zobrazují se pouze tři poslední SMS a hovory, nejde nastavit heslo do nastavení a změnit funkci tlačítka SOS. Nejsou také dostupné upravené aplikace (fotoaparát, budík atd.). Stále je ale možné používat aplikaci k telefonování nebo posílání zpráv.

Z verze Silver se dá kdykoliv povýšit na verzi Gold pomocí nákupu v aplikaci.

 

koalaphone 1

Koala Phone Launcher Free
Koala Phone Launcher Free

Koala Phone Launcher GOLD
Koala Phone Launcher GOLD

Zdroj: TZ.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)