TOPlist

Pořiďte si klíč na Windows10 jen za 10 euro

klíč na Windows10

Komerční článek

Microsoft oficiálně potvrdil, že do dostupnosti Windows 11 už zbývají opravdu jen poslední týdny. Od 5. října by tak nový systém měl být dostupný ke koupi a začne se také instalovat do všech prodávaných počítačů. Naprázdno ale samozřejmě nevyjdou ani majitelé současných Windows 10, kteří budou mít možnost bezplatné aktualizace na novou generaci. Proces upgradu bude postupovat ve vlnách a bude nutné splňovat i některé základní hardwarové požadavky, které ale nebudou nijak drakonické.

Pokud tedy stále ještě nevlastníte Windows 10, tak je ideální čas si nějaký ten jejich klíč pořídit. Budete tak plně připraveni na říjnovou aktualizaci. Staří známí z GoDeal24 pro nás dnes mají další slevové akce na produkty Microsoftu, takže proč vše nevyřešit s jejich pomocí. Navíc jejich nabídka zdaleka nezahrnuje jen Windows, ale i celou řadu dalších zajímavých produktů.

SPECIÁLNÍ SLEVA BEZ KUPÓNU

45 % SLEVY S KUPÓNEM SGO45

60 % SLEVY S KUPÓNEM SGO60

NÁSTROJE PRO VÁŠ POČÍTAČ

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Celý proces nákupu je navíc nesmírně jednoduchý a na výběr máte z hned několika platebních metod. Samozřejmostí je pak i bezplatné doručení. Mějte ale na paměti, že všechny zmiňované produkty, které jsou nyní k dostání se slevou, jsou k dostání v omezeném množství. Nepromeškejte proto tuto unikátní šanci a pořiďte si některou ze zlevněných licencí.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, anebo byste narazili na sebemenší problém, můžete se kdykoliv obrátit na nepřetržitou zákaznickou podporu zasláním e-mailu na adresu service@godeal24.com. Chvíli po zaslání se vám bude někdo věnovat.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)