Klávesnice Minuum – i na hodinkách lze psát (video)

gear live g watch

Chytré hodinky s operačním systémem Android Wear se pomalu, ale jistě dostávají do běžného prodeje. Dostupné jsou prozatím chytré hodinky Samsung Gear Live a LG G Watch. Otázkou zůstává, jak budete na hodinkách schopni napsat například krátkou textovou zprávu.

gear live g watch minuum

S originálním řešením nyní přišla společnost Whirlscape, která stojí za známou klávesnicí Minuum Keyboard. Ta se vyznačuje zejména svojí jednoduchostí a velikostí. Celou klávesnici tvoří pouze jeden pruh, ve kterém se nacházejí jednotlivá písmena. Pomocí speciálního algoritmu poté aplikace dokáže odhadnout, které slovo jste chtěli napsat.

S konceptem klávesnice přišla společnost Whirlscape ihned po uvedení operačního systému Android Wear. Až nyní se ale vývojářům dostaly do ruky reálné hodinky, na kterých mohli klávesnici důkladně otestovat. Vy se tak nyní můžete podívat na krátké video, které ukazuje reálné využití Minuum Keyboard.

Minuum Keyboard LG G Watch video

First Ever Typing On Android Wear

First Ever Typing On Android Wear

 

Pokud ale vlastníte chytré hodinky se systémem Android Wear a nestačí vám pouze ukázkové video, tak nezoufejte. Klávesnici si totiž můžete také vyzkoušet. Pro stažení betaverze se stačí zaregistrovat na těchto stránkách. Po úspěšné registraci vám přijde na email zpráva, ve které bude popsán postup pro instalaci beta verze klávesnice.

Minuum Keyboard + Smart Emoji
Minuum Keyboard + Smart Emoji

Má smysl klávesnice na chytrých hodinkách?

Zdroj: Minuum via Android Central

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)