Klávesnice Gboard umožní tvorbu vlastní nálepky podle selfie fotky

nalepky selfie klavesnice gboard

Seznam Emoji ikon se neustále zvětšuje, pro mnoho lidí ale nebude nikdy kompletní. Proto se nabízí i digitální nálepky, které emoji ikony doplňují. Google nyní představil novinku pro klávesnici Gboard. A to tvorbu vlastních nálepek pomocí selfie fotky.

Selfie fotky se budou dát proměnit v nálepky. A to díky klávesnici Gboard

Personalizované avatary v poslední době zažívají velký boom v mobilním světě. Může za to hlavně Apple se svým Animoji u iPhone X. Od té doby jsme mohli vidět mnoho podobných funkcí jako AR Emoji, Qmoji, Omoji atd. Google se rozhodl svou funkci rozšířit. V klávesnici Gboard si můžete vyfotit selfie a aplikace následně vytvoří speciální nálepky . Ty následně můžete odesílat jiným uživatelům v různých chatovacích aplikacích.

Někteří z vás si možná vzpomínají, že podobnou funkci měla dnes již polomrtvá chatovací aplikace Google Allo, kde se nazývala Selfie Stickers. Nyní se však přesunuje do klávesnice Gboard, kde se tak dostane k více uživatelům. Jde tak o další funkci, kterou Google vzal z Allo a přesunul ji do jiné služby/aplikace.

minis gboard klavesnice nalepky

Vlastní samolepka půjde vytvořit z menu Gboard. Samotná nálepka pak půjde upravit na dodělání posledních detailů. Jak to celé funguje, můžete vidět na videu výše.

Gboard - the Google Keyboard
Gboard - the Google Keyboard

Používáte nálepky v klávesnici Gboard?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)