TOPlist

Kiosek Google Play – prohlédněte si noviny, časopisy a zpravodajské servery na jednom místě

play-newsstand

V průběhu několika předchozích dnů se v obchodu Play objevila nová aplikace Google Play Newsstand, v českém překladu Kiosek Google Play. Aplikace nahrazuje starší Google Play Magazines a Aktuality Google a vytváří tak velmi efektivní kombinaci. Ve výsledku tak tvoří místo, kam uživatel může zavítat pro čerpání těch nejdůležitějších aktualit ze světa.

newsstand

V aplikaci si uživatelé budou moci prohlédnout aktuality ze světových novin, jako jsou například New York Times a další. Tím to však nekončí, aplikace také obsahuje databázi nejnovějších časopisů, které si uživatel bude moci zakoupit v elektronické formě a následně si je přečíst.

Kiosek

Kromě novin a časopisů budete mít také přístup k nejaktuálnějšímu obsahu z internetových serverů, jako tomu bylo i u aplikace Aktuality Google. Přidat si můžete některý z předpřipravených serverů v angličtině nebo vlastní internetovou stránku, kde jde přidat i Svět Androida. Během čerpání informací bude vždy k dispozici pouze několik slov, pro přečtení celého článku budete muset využít možnost „otevřít v prohlížeči“. Aplikace podporuje i funkci záložek, díky kterým si budete moci váš oblíbený obsah uložit k pozdějšímu přečtení.

Kiosek4

Jak to již bývá, v České republice je prozatím dostupný pouze obsah z webových portálů. Noviny a časopisy nám pro tuto chvíli zůstávají nedostupné. Kdy se jich dočkáme i v České republice není v tento okamžik známo.

Google Play Newsstand

Google Play Newsstand

 

Google News - Daily Headlines
Google News - Daily Headlines

Zdroj: Android Police

android-roku-2013

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)