Kde hledat české a slovenské aplikace?

katalog aplikaci

To, že Android Market není dokonalý, asi už všichni víme. Určitě se Vám stalo již několikrát, že jste hledali zajímavou aplikaci, ale buď jste nic nenašli, anebo kvalita aplikace neodpovídala hodnocení. Důvodů proč k těmto neduhům dochází je několik, ale řešením alespoň části z nich by mohl být katalog ryze českých a slovenských aplikací.

Jedním z takových katalogů (dostupných i pro ostatní platformy vedle Androidu) je www.katalogaplikaci.cz

katalog aplikací

Katalog aplikací, v mobilní verzi pod názvem Český katalog aplikací, jako první sdružuje české a slovenské vývojáře všech platforem a jejich aplikace na jednom místě. Uživatelům chytrých telefonů umožní nalézt aplikace v rodné řeči, vývojářům nabízí jedno společné místo, kde se mohou prezentovat svým klientům.

Katalog aplikací nabízí nejlepší české aplikace pro Symbian, Windows Phone, iPhone a Android. Startuje s přehledným výběrem více než 500 záznamů od předních vývojářů v ČR a SR. Registrovat se může každý vývojář ZDARMA. “Na provozu katalogu spolupracujeme s předními weby v oboru, recenze a testování poskytuje server myNokia.cz, Smartmania.cz nebo SvetAndroida.cz. Připravili jsme Katalog také jako mobilní aplikaci pro Symbian a Windows Phone, připravujeme i další verze, aby zákazníci nemuseli na web a měli nabídku ve svém mobilu.”

Zdroj: tisková zpráva

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)